IZVANUČIONIČKA NASTAVA
TAGS: OŠ Središćeosnovna škola središće

Učenici 5.a i 5.b razreda u petak, 11. ožujka 2022. bili su na dugo iščekivanoj izvanučioničkoj nastavi. Učenici su u pratnji razrednica Nere Batine i Tine Copot te pedagoginje Nikoline Bradić posjetili  Muzej krapinskih neandertalaca i dvorac Veliki Tabor te su uz stručno vodstvo razgledali postave muzeja.

Tko je bio Dragutin Gorjanović-Kramberger? Kakve ocjene je imao? Tko su bili neandertalci i kako su živjeli? Kada je nastala Zemlja? Kako se razvijao život na Zemlji?

Odgovore na ta, ali i brojna druga pitanja učenici su dobili prilikom posjeta Muzeju krapinskih neandertalaca.

Obilaskom dvorca Veliki Tabor učenici su nakratko zavirili u prošlost i na zanimljiv način proširili znanja stečena u učionici.