Obavijest o odabranim ponudama za izvanučioničku nastavu te poziv za predstavljanje ponuda na roditeljskom sastanku
TAGS: OŠ Središćeosnovna škola središće

Povjerenstvo za provođenje izvanučioničke nastave (školske ekskurzije) sukladno članku 15. Pravilnika o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole dana 31.03.2022. s početkom u 17:00 sati na javnom otvaranju ponuda odabralo je ponude koje ispunjavanju uvjete propisane javnim pozivom br. 01/2022.

Povjerenstvo je odabralo sljedeće agencije koje svojim ponudama zadovoljavaju uvjete:

OBORD d.o.o.

TOPTOURS TRAVEL AGENCY INŽENJERING-POLJAK d.o.o.

Odabrane agencije imaju priliku predstaviti svoje ponude roditeljima učenika 7.a, 8.a i 8.b razreda na zajedničkom roditeljskom sastanku koji će se održati dana 07. travnja 2022. godine u četvrtak u 18:00 sati.

Za predstavljanje ponuda predviđeno je vrijeme od maksimalno 10 minuta.