ENTER EUROPE – JOB SHADOWING
TAGS: OŠ Središćeosnovna škola središće

Učenici i učitelji Osnovne škole Središće ovih su dana sudjelovali u projektu regionalnog obrazovnog partnerstva Enter Europe – Job Shadowing. U okviru projekta učitelji iz bečkih osnovnih i srednjih škola te njihova pročelnica nazočili su nastavnim satima u razrednoj i predmetnoj nastavi. Stručna suradnica pedagoginja i učitelji, u sklopu projekta, goste su upoznali s nastavnim planom i programom, projektima, preventivnim programima i ostalim aktivnostima kojima se izrazito ponosimo. Svaka projektna ideja ima neku svoju specifičnost, no cilj ovog hvale vrijednog projekta je razmjena iskustva, ideja, aktivnosti, pristupa i načina rada u dva različita odgojno-obrazovna sustava čiji cilj je isti.

Ovom objavom zahvaljujemo se svima koji su aktivno sudjelovali u projektu, a posebice našim učenicima koji su gostima kroz dinamične aktivnosti dali uvid u to kako izgleda  odgojno-obrazovni proces u Republici Hrvatskoj.