VEČER MATEMATIKE I ZNANOSTI

Dragi učenici i roditelji,

30. studenog 2022. od 17.00 do 18.30 u našoj školi održat će se po prvi puta  uživo “Večer matematike i znanosti”.

Večer matematike je skup interaktivnih radionica koje potiču izgradnju pozitivnog stava učenika prema matematici. Sudjelovanje u zabavnim aktivnostima otkriva često zaboravljenu – zabavnu stranu matematike, stvara nove ideje o tome što matematika jest i čime se bavi te dokazuje da matematičke probleme, i bez da smo svjesni vlastitog talenta, svakodnevno svi uspješno rješavamo.

Naša škola proširila je ovu manifestaciju koja se obilježava diljem Hrvatske sa zanimljivim i zabavnim sadržajima iz kemije, biologije, fizike, informatike i još par iznenađenja.

Dođite zajedno u školu, provedimo zajedno jednu ugodnu večer-rješavajući zadatke, eksperimentirajući, programirajući.

Naučimo nešto novo zajedno.

Vaši učitelji OŠ Središće