Županijska natjecanja – pozvani učenici

Čestitamo svim učenicima koji su se pripremali za školsku razinu natjecanja!

Posebne čestitke upućujemo učenicima koji su se plasirali na županijsku razinu natjecanja te ih ponosno predstavljamo:

NATJECANJE IZ MATEMATIKE

Učenici od 4. do 8. razreda prvo su u našoj školi trebali proći kvalifikacije kako bi se plasirali na Školsko natjecanje koje se za škole u Novom Zagrebu održavalo u Osnovnoj školi Kajzerica. Na Školskom natjecanju učenici su mogli ostvariti ukupno 50 bodova, a prag za Županijsko natjecanje bio je 36/50 bodova za učenike 4. razreda, 29/50 za učenike 5. razreda te 20/50 za učenike 8. razreda.

Plasirani učenici su (mentorice: Iva Palčić Strčić, Lidija Bešker)

Lena Šoštarić, 4. a, Jakov Vukelić, 4. b, Ante Poplaša, 5. a i Niko Ngyszombaty, 8. a

NATJECANJE IZ GEOGRAFIJE

Na Školskom natjecanju iz Geografije sudjelovalo je 28 učenika naše škole. Učenici su mogli ostvariti ukupno 50 bodova, a bodovni prag za Županijsko natjecanje iznosio je 34/50 bodova za učenike 5. i 7. razreda te 33/50 bodova za učenike 6. i 8. razreda.

Plasirani učenici su (mentorica: Nera Batina):

Luka Trupeljak, 5. b, Kolja Milanković, 5. b, Patrik Kolarec, 6. a, Roko Sokolić, 7. a, Dora Ćurić, 7. a, Luka Popović, 8. a te Ivan Ninić, 8. a.

NATJECANJE IZ INFORMATIKE

Na Školskom natjecanju iz Informatike sudjelovalo je oko 20 učenika naše škole. Učenici su mogli ostvariti ukupno 200 bodova, a bodovni prag za Županijsko natjecanje iznosio je 185/200 bodova za 5. razrede te 130/200 za sedme razrede.

Plasirani učenici su (mentorica: Božena Ukić):

Ante Poplaša, 5. a i Filip Mlađenović, 7. a

NATJECANJE IZ ENGLESKOG JEZIKA

Na Školskom natjecanju iz Engleskog jezika sudjelovalo je 19 učenika naše škole. Učenici su mogli ostvariti ukupno 50 bodova, a bodovni prag za Županijsko natjecanje iznosio je 48/50 bodova za učenike 7. razreda te 46/50 bodova za 8. razrede.

Plasirane učenice su (mentorica: Suzana Rajković):

Ema Omrčen, 8. a i Ema Završki, 8. a