POSJET EDUKACIJSKOM CENTRU HRVATSKOG CRVENOG KRIŽA

Učenici naše škole koji pohađaju izborni predmet Moj doprinos održivom razvoju i izvannastavnu aktivnost Mali volonteri posjetili su edukativno – izložbeni  prostor Hrvatskog Crvenog križa. Imali su priliku upoznati djelovanje društva i kroz radionicu Priprema za izvanredne situacije naučiti kako se snaći u takvim situacijama.

Dinamičnim sadržajem i aktivnostima te stalnim poticanjem na aktivno sudjelovanje  učenici su imali priliku unaprijediti  socijalne, društvene, komunikacijske i praktične vještine te vrijednosti i stavove koje će moći primijeniti u svakodnevnom životu. Obogaćeni  novim znanjima, vještinama i iskustvom učenici imaju priliku širiti ideju humanosti u obitelji, školi i lokalnoj zajednici.

Učiteljice Nera i Antonija

Posjet Edukacijskom centru Hrvatskog Crvenog križa