Izvanučionička nastava Papuk

Učenici petih razreda u pratnji učiteljica Tajane Beribak Gačić, Katarine Kalajžić Golac te Nere Batina, posjetili su Park prirode Papuk – Kuću Panonskog mora i Adrenalinski park Duboka u blizini Velike.

Učenici su u grupama pod stručnim vodstvom pogledali prezentaciju o životu na našem planetu, fosilima, kako se fosili sačuvaju i što nam pričaju o našem planetu i okolišu koji je postojao nekada. Prezentacija završava radionicom izrade fosila koja je oduševila učenike.

Druga grupa imala je priliku naučiti o sigurnosnoj opremi i kako se savladavaju prepreke u Adrenalinskom parku Duboka. Iako su neki učenici možda bili uplašeni na početku, uspjeli su pobijediti strah i dobro se zabaviti u krošnjama drveća.

Nakon završetka, umorni i gladni, zaputili smo se u Aquapark Shhhuma  gdje nas je dočekalo ljubazno i srdačno osoblje s finim objedom, nakon kojeg smo se zadovoljni uputili kući.