II. MUZZA TJEDAN ZNANOSTI

Učenici 2.a i 2.b razreda ovaj vikend su sudjelovali na II. MUZZA TJEDNU ZNANOSTI, koji je održan na Zagrebačkom Velesajmu. Na 100 m2 izložbenog prostora učenici su uživali u raznim prezentacijama koje su imale za cilj da na interaktivan i pristupačan način približe znanost i tehnologiju djeci i mladima.

Učenici su istraživali tajne svemira, upoznali se s modernom tehnologijom, saznali kako funkcioniraju roboti, kako će u budućnosti izgledati svemir i slično.

Nastavnici katedre za matematiku Fakulteta strojarstva i brodogradnje iz Zagreba, pripremili su radionicu Matematička trka, na kojoj su sudjelovali i naši učenici. Okušali su sreću igrajući igru te pokazali odlično znanje iz matematike. Učenici 2.b razreda osvojili su 1. i 3.mjesto, a učenici 2.a 4.mjesto. Za nagradu su dobili medalje i druge nagrade. Čestitke učenicima!