Svečana podjela svjedodžbi

Koračajući stazama odrastanja, 28. lipnja 2023. došli smo i do tog trenutka – svečana podjela svjedodžbi za učenike 8. a razreda. Nakon svečanog otvorenja koje je uveličala hrvatska himna, ravnateljica Violeta Vragotuk obratila se osmašima uz prigodne želje i riječi ohrabrenja. Slikom iz ranih školskih dana, učenici su se prisjetili svog prvog dana škole kada je trebalo mahnuti dječjoj rasterećenosti i bezbrižnosti te ući u vrtlog novih iskustava koja su, naše osmaše, oblikovala u mlade ljude kakvi su danas. Govor razrednice Lidije Bešker zasuzio nam je oči i zagrijao srca. No, svjesni smo da je vrijeme da naši učenici sami nastave graditi svoj put.
Dragi naši osmaši, ne zatvarajte školska vrata do kraja, ostavite ih odškrinuta jer iza dio vašeg djetinjstva diše…
Sretno i do skorog viđenja!

Razredno vijeće 8.a razreda