AH, TO VALENTINOVO…

Valentinovo samo što nije,

pred vratima srca ono ne kuca, već bije!

Lupa i tuče…

to srce žudno izgara vruće!

Kad ti simpatija hodnikom prođe,

u nesvijest da padneš ti dođe!

Što ćeš mu napisati dok lutaju ti misli?

Možda i on romantične riječi smisli?!

U poštanski sandučić pismo mu ubaci;

kad odgovor dobije, nek’ ga iz takta izbaci!

Taj Dan zaljubljenih brzo će proći

i opet će sve u normalu doći.

Natalija Vuković

Povodom Dana zaljubljenih, učenici su još u petak, putem školskog razglasa čuli obavijest kako se u predvorju škole nalazi ljubavni sandučić u koji mogu ubaciti svoja pisma ili poruke svojoj simpatiji. Ukoliko žele podijeliti svoje misli i osjećaje, reći nam što je za njih ljubav, razveseliti nekoga i donijeti mu osmijeh na lice to mogu učiniti i u ponedjeljak, na samo Valentinovo. Kako bi taj dan posebno obilježili, profesorica likovne kulture ukrasila je predvorje škole, a iz zvučnika će tijekom prijepodneva odjekivati splet romantičnih pjesama koje je za njih odabrao i pripremio profesor glazbene kulture. Učenici 2.a razreda uživali su ovoga tjedna u izradi i ukrašavanju panoa te svojih srca koje će pokloniti svojim simpatijama. Sve radove možete pogledati na fotografijama.

Kristina Podolšak, prof. likovne kulture

Tomislav Brebrić, prof. glazbene kulture