Dan škole

Dan škole svečano smo obilježili raznovrsnim aktivnostima koje su okupile učenike i nastavnike u zajedničkom slavlju. Učenici predmetne nastave sudjelovali su u nogometnom turniru, a učenici 8.b razreda zasluženo su osvojili pehar.

Uz sportske aktivnosti, organizirana je i radionica “Igra Go” koja je pružila priliku učenicima da se upoznaju s ovom drevnom igrom i razviju svoje strateške vještine. Filmske projekcije bile su dodatna zanimljivost koja je privukla brojne učenike.

Svečana priredba bila je vrhunac proslave, gdje je ravnateljica škole izrazila posebnu zahvalnost svim učenicima i njihovim mentorima za izvanredne uspjehe na raznim natjecanjima. Ponosni smo na sve njihove rezultate i radujemo se budućim postignućima naših učenika.

Nakon priredbe, održan je tradicionalni kviz općeg znanja u kojem su sudjelovale ekipe učenika predmetne nastave. Kao i svake godine, natjecanje je bilo izuzetno zanimljivo i napeto do samog kraja.

Učenici su pokazali zavidno znanje iz raznih područja, a natjecanje je obilovalo trenutcima uzbuđenja i neizvjesnosti. Svaka ekipa dala je sve od sebe, što je dovelo do tijesne borbe za pobjedu.

Hvala svima koji su sudjelovali i učinili ovaj Dan škole nezaboravnim!