Dan Središća

U subotu, 26. listopada proslavili smo dan našeg kvarta, Dan Središća.

Od jutra su krenuli razni događaji: turniri u šahu i stolnom tenisu u predvorju naše škole, likovne i znanstvene radionice za najmlađe te nogometni turnir na igralištu. Naša je nogometna ekipa ekipa osvojilo 3. mjesto, a naši učenici Olivia Popara i David Katulić ostvarili su zavidne rezultate iz stolnog tenisa. U velikoj dvorani održao se glazbeno scenski program na kojem je nastupio naš zbor Moderato (ovaj put pod ravnanjem knjižničarke Mateje Pavliško), plesna skupina ZKMa, naši mali susjedi iz DV Zapruđe te brojni drugi izvođači. Poslijepodne otvoreno je vježbalište u Perivoju, a zainteresirani su besplatno mogli posjetiti i izložbu Picelj i prijatelji u MSU-u.

Nadamo se da će nam ovakva druženja povodom dana našeg naselja postati tradicija u budućnosti!