Izvrsni rezultati na natjecanju Dabar
TAGS: dabar

U studenom se održavalo međunarodno natjecanje iz informatike i računalnog razmišljanja Dabar. Ovo je najbrojnije natjecanje, a u Hrvatskoj se ukupno natjecalo 49065 učenika osnovnih i srednjih škola.

U našoj se Školi natjecanje provodilo od 13. do 17. 11. 2023. Sudjelovali su učenici od 1. do 8. razreda. I ove godine učenici su postigli iznimne rezultate, učenik Jakov Vukelić postigao je najveći mogući broj bodova, 12/12 i ostvario 1. mjesto u kategoriji KiloDabar.

Čestitamo svim natjecateljima i njihovim mentoricama
Ivi Palčić Strčić (1. razred), Sanji Ivičić (2.-4. razred), Boženi Ukić (5.-8. razred).

Među 10% najboljih su:

• u kategoriji MikroDabar (1. razred):

Leon Manz

• u kategoriji MikroDabar (2. razred):

Ivan Višnjić

• u kategoriji MiliDabar (3. i 4. razred):

Korina Kmezić, Marin Radibratović, Nina Šabanović, Egon Kurdija, Omer Hadžismajlović, Emili Vukelić, Olivia Popara, Gabriela Kutleša, Marko Herak, Petar Nevešćanin, Marko Ivančević, Sonja Ražnjević, Mia Ribičić i Filip Ivančić

• u kategoriji KiloDabar (5. i 6. razred):

Jakov Vukelić, Ivan Juraj Brajković, Ian Tomičević, Barbara Römer, Iva Pavina,
Mislav Troha, Ana Pergar, Lovro Vrdoljak, Lena Šoštarić, Bruna Alpeza, Leni Leho, Ante Poplaša, Miro Bukić, Luka Kranželić, Korina Gvardiol, Ema Barbić, Mladen Ćurić, Helena Basić i Elizabera Mirta Babić

• u kategoriji GigaDabar (7. i 8. razredi)

Heda Fresl, Nina Mazalović, Luka Cukon, Sara Zegnal, Roko Sokolić, Iva Dujić, Noa Legović, Iva Babić i Karlo Hubak.