KAKO SE PRIPREMITI ZA UPISE?

Poštovani roditelji budućih prvašića,

nakon proljetnih praznika započet će procjena spremnosti Vašeg djeteta za školu. Ukoliko još niste dogovorili termin pregleda kod naše školske liječnice ili dobili termin utvrđivanja psihofizičkog stanja u školi, molim vas da se prijavite preko mrežne aplikacije za naručivanje Terminka i javite nam se na kontakt broj stručno-razvojne službe Škole.

Pozivamo vas da pogledate priručnik za predupisnu obradu kojeg je izradila stručna suradnica logopedinja Mihaela Đurenec i psihologinja Valentina Hojsak (psihološki kutak Orenda). U priručniku se nalaze zadaci koje možete preuzeti kako biste saznali više o tome što dijete treba znati, kako biste mogli pripremiti dijete na određeni tip zadataka, ali i zabaviti se prilikom rješavanja. Također, u priručniku možete pronaći savjete za razgovor s djetetom prije upisa u školu, za razgovor u slučaju odgode i savjete za poticanje socioemocioanlne zrelosti.

PRIRUČNIK

Stručno-razvojna služba škole