mArt 2023. rezultati Regionovizije

Reginovizija se ove godine održala u dvije večeri putem platforme Meet. 6. lipnja održano je glasanje za najbolji strip, a 7. lipnja za najbolju karikaturu. U prvoj večeri rezultate glasanja provedenog u OŠ Središće čitale su učenice Antonela Lončar i Dora Kvesić (4. b), a u drugoj večeri učenici Heda Fresl i Žan Devčić (6. a).

I ove godine nagrada na Regionoviziji dolazi u ruke učenika Osnovne škole Središće! S velikim ponosom čestitamo učeniku 2. c, Marinu Kolegi za osvojeno 1. mjesto u kategoriji najbolji strip – razredna nastava. Konkurencija je bila zaista velika, posebice uzimajući u obzir da se glasalo zbirno, bodovi su se trebali raspodijeliti između radova učenika razredne nastave, predmetne nastave i srednje škole. U ukupnom poretku svih nominiranih radova za najbolji strip, Marinov rad našao se na impresivnom 2. mjestu, odmah iza rada učenika srednje škole!

Zahvaljujemo još jednom svim učenicima na sudjelovanju, a autoricama projekta, Marici Brzici i Gordani Stanković, na odličnoj organizaciji cijelog projekta. Veselimo se sudjelovanju i iduće godine!

Kao nagrada za naš trud stigla je i Europska oznaka kvalitete za prošlogodišnje sudjelovanje u projektu Matematika kroz strip i karikaturu 2022. Nadamo joj se i za ovogodišnje sudjelovanje.

Lidija Bešker i Iva Palčić Strčić