mArt2023 – glasanje za izbor radova za Regionoviziju

Dragi učenici, roditelji i učitelji,

na natječaj u sklopu međunarodnog eTwinning projekta Matematika kroz strip i karikaturu mArt2023 pristiglo je puno izvrsnih radova. Hvala svim vrijednim učenicima na uloženom trudu!

Vrijeme je za odabir radova koji će sudjelovati na Regionoviziji, dijelu natjecanja u kojem će sudjelovati najbolji radovi odabrani u školama sudionicama projekta.

Kako bismo odabrali najbolje radove u ukupno četiri kategorije, svi pristigli radovi u našoj školi postavljeni su na virtualnu ploču za glasanje Padlet.

Pravila glasanja i odabira radova: glasati možete za 2 rada u svakoj od 4 kategorije. Glasati smijete samo jednom, pritiskom na ikonu srca ispod slike rada. Na Regionoviziju plasirat će se po 2 rada iz svake kategorije – jedan rad prema izboru učenika/roditelja/učitelja i jedan rad prema izboru profesorice Bešker i učiteljice Palčić Strčić. Glasanje traje do četvrtka, 11. svibnja 2023. godine. Objava pobjednika bit će u ponedjeljak 15. svibnja.

Radove na Padleti možete vidjeti uvećano nakon klika na određeni rad, a svi radovi su izloženi i u holu škole.

Veselimo se vašim glasovima i podršci koju ćete pružiti našim hrabrim autorima radova!

Lidija Bešker i Iva Palčić Strčić

Napravilo se pomoću platforme Padlet