Natjecanje Klokan bez granica – objava 10% najboljih učenika

Osnovna škola Središće sudjelovala je i ove godine u natjecanju Klokan bez granica. Natjecanje organizira Hrvatsko matematičko društvo kao član međunarodne udruga “Klokan bez granica”, udruge koja okuplja više od 80 država svijeta. U državama članicama natjecanje se održava svake godine treći četvrtak u mjesecu ožujku.

Na natjecanju je sudjelovalo 113 učenika naše škole. Čestitamo svim učenicima na sudjelovanju i uloženom trudu! Posebno smo ponosni na sve koji su ostvarili najbolje rezultate i tako postali 10% najboljih učenika u Republici Hrvatskoj u natjecanju Klokan bez granica!

Najbolje učenike, njih čak 29, možete pogledati na popisu. Čestitamo još jednom nagrađenim učenicima i njihovim mentorima!