Obavijest o odabiru agencije za provođenje izvanučioničke nastave – školske ekskurzije

Na roditeljskom sastanku 8.a i 8.b razrednog odjela održanog dana 27. veljače 2024. godine u 17:30 sati u prostoru Škole, predstavnici agencija koji zadovljavaju uvjete javnog poziva br. 01./2024. (OBORD d.o.o.,
Atlantis travel d.o.o. i ABC travels (International Home d.o.o.) prezentirali su svoje ponude, a potom su roditelji izvršili svoj odabir.
Sastanku je prisustvovalo 29 roditelja.
Agencija OBORD d.o.o. dobila je svih 29 glasova.
Jednoglasnom odlukom svih roditelja za izvanučioničku nastavu – školsku ekskurziju 8.a i 8.b razredog odjela izabrana je ponuda agencije OBORD d.o.o. Smještaj učenika organiziran je u hotelu Punta**** u Vodicama, a cijena školske ekskurzije po učeniku iznosi 358 eura.