OBAVIJEST ZA RODITELJE – PLANIRANE AKTIVNOSTI U VRIJEME ZIMSKOG ODMORA ZA UČENIKE

Poštovani i dragi roditelji,

ljubazno Vas molimo da učenici koji dolaze na edukativne i kreativno-likovne radionice te na program Vikendom u sportske dvorane da sa sobom ponesu zaštitnu masku za lice. Također, od iznimne je važnosti da učenike dan prije ili ujutro prije programa/radionice, preventivno testirate na Covid-19, vlastitim kućnim testom. Na taj način moći ćemo pravovremeno prevenirati moguću zarazu.  Kod ulaska u školu učenici će učiteljici predočiti informativku u kojoj treba biti napisan nalaz testa i potpisano od strane roditelja. Tijekom zimskog odmora za učenike u školi neće biti organizirana prehrana.

Kako bismo mogli pripremiti sve potrebne materijale za provedbu edukativnih i likovno-kreativnih radionica, ljubazno Vas molimo da razrednicima javite u kojoj radionici će vaše dijete sudjelovati. Dolazak na radionice je dobrovoljan.

Zahvaljujemo na razumijevanju i ostanimo odgovorni.

S poštovanjem.

Stručno-razvojna služba škole