PLANIRANE AKTIVNOSTI U VRIJEME ZIMSKOG ODMORA UČENIKA

Poštovani i dragi roditelji,

u OŠ Središće u vrijeme zimskog odmora za učenike osmislili smo pedagoški vođenu te kvalitetnu i korisnu provedbu slobodnog vremena za učenike na način da ćemo organizirati provedbu programa Vikendom u sportske dvorane te edukativno-pedagoške, glazbene, informatičke i kreativno-likovne radionice za učenike od 1. do 8. razreda u prijepodnevnim satima.

Radionice su različitog edukativnog sadržaja; Vježbe za glas i izgovor; Izrada straničnika; Vježbe koncentracije i pažnje; Učimo kroz pokuse; Upoznajmo svemir; Fraktalni crteži; Likovna radionica – maske; Tradicijske igre, Escape room s mozgalicama i zadacima; Izrada origamija i Programiranje s Micro:bit-om.

Program Vikendom u sportske dvorane provoditi će voditeljica programa Mateja Forjan a edukativno likovne radionice stručna suradnica knjižničarka i pedagoginja u suradnji s razrednicima i učiteljima.

U nastavku Vam šaljemo i raspored navedenih aktivnosti.

S poštovanjem.

Stručno-razvojna služba škole

RASPORED EDUKATIVNIH I KREATIVNO – LIKOVNIH RADIONICA

RASPORED VIKENDOM U SPORTSKE DVORANE

Učenici koji dolaze na program Vikendom u sportske dvorane, ulaze na stražnji ulaz Škole.