POSTOJE PREČACI DO SREĆE, A PLES JE JEDAN OD NJIH
TAGS: OŠ Središćeosnovna škola središće

Svake godine 29. travnja, u cijelome svijetu obilježava se Svjetski dan plesa. U našoj školi povodom toga dana okupili smo naše mlađe i starije plesače te se podsjetili kako je upravo ples jedan od najsvestranijih i najljepših oblika izražavanja. Ljepota plesa je upravo u tome što omogućava komunikaciju pokretima koju mogu razumjeti svi, bez obzira na kulturu, porijeklo, govorno područje…

Čestitke svim plesačima koji su nas danas oduševili svojim domišljatim i dobro uvježbanim koreografijama! Ples s trakama, suvremeni jazz, balet, cheerleading i na kraju malo salse uljepšalo nam je i obogatilo ovogodišnji Svjetski dan plesa. (snimke plesa možete vidjeti u videu)

Na samom kraju zajedno smo otplesali svima dobro poznati ples „Macarena“ te zaigranim i plesnim koracima vratili se na nastavu.

Nadamo se da ste i vi imali priliku danas barem malo zaplesati, jer ne zaboravite Kada riječi nestanu, počinje glazba, a na nama je da ju otplešemo.

Ponosne pedagoginje

Tjaša Juraković Antolić i Nikolina Bradić