Rezultati nacionalnih ispita
TAGS: nacionalni ispiti

Učenici osmog razreda pristupili su u ožujku ove godine standardiziranim Nacionalnim ispitima s ciljem stjecanja utvrđivanja postignuća u temeljnim znanjima i kompetencijama (materinski jezik, matematika i prirodoslovlje) u ključnim dijelovima obrazovnih ciklusa.

Nacionalni se ispiti u osnovnim školama provode kao oblik vanjskoga vrednovanja odgojno-obrazovnih ishoda, jednog od temeljnih mehanizama za objektivno, pouzdano i valjano praćenje i unapređenje kvalitete rada škola.

Naši su učenici osmog razreda na Nacionalnim ispitima ostvarili izvrsne rezultate te time još jednom iskazali izvrsno zajedničko zalaganje učenika i učitelja za stjecanje znanja, vještina i kompetencija. U svim su predmetima rezultati naših osmaša bolji od nacionalnog prosjeka. Rezultate možete pogledati na poveznici: REZULTATI.

Čestitamo našim osmašima i njihovim učiteljima na predanom trudu i radu!