Sportski dan – poziv zainteresiranima

Poštovani,

pozivamo Vas da budete dio našeg Sportskog dana u Osnovnoj školi Središće!

Sa zadovoljstvom Vas obavještavamo da ćemo Sportski dan organizirati 12. rujna 2023. godine. S ciljem pružanja prilike našim učenicima da se upoznaju s različitim sportovima i sportskim klubovima koji djeluju na našem lokalnom području, Vaša prisutnost i sudjelovanje na ovom događaju bila bi neprocjenjiva i značajna za naše učenike.

Detalji događaja:

datum: 12. rujna 2023.
vrijeme: prijepodnevni sati
mjesto: školsko sportsko igralište – OŠ Središće.

Što nudimo:

• priliku da se predstavite našim učenicima i njihovim roditeljima
  • prostor za promociju vašeg kluba, opreme i aktivnosti
  • priliku za kratku prezentaciju o vašem sportu i klubu, kako bi se učenici bolje upoznali s onim što nudite
  • mogućnost interakcije s učenicima, odgovaranje na njihova pitanja i poticanje njihovog interesa za Vaš sport.

Vaša prisutnost na ovom događaju pomoći će našim učenicima da bolje razumiju širok spektar sportskih opcija dostupnih u našem okruženju te da otkriju svoje interese. Vaša podrška u promicanju tjelesne aktivnosti i zdravog načina života kod naših učenika od neprocjenjive je važnosti.

Molimo Vas da se radi daljnjih dogovora o sudjelovanju javite na e-adresu: tomislav.milkovic2@skole.hr

Radujemo se Vašem sudjelovanju i zajedničkom doprinosu uspješnom i inspirativnom Sportskom danu za naše učenike.

S poštovanjem,

Osnovna škola Središće