Sudjelovanje naših učenika u projektu PANDA 7

Učenici naše škole su tijekom ove nastavne godine sudjelovali u projektu PANDA 7 – projektna nastava za darovitu djecu kojeg provodi udruga Bioteka. Projekt PANDA zamišljen je kao nadopuna školskom kurikulumu, a jedan od ciljeva projekta je i popularizacija STEM područja. Kroz kreativni istraživački rad, djeca su razvijala kritički način razmišljanja te se upoznala s modernim tehnologijama i znanstvenim istraživanjima.

Učenici od 2. do 6. razreda su kroz radionice održane tijekom drugog polugodišta stjecali razna praktična i iskustvena znanja te imali priliku upoznati razne stručnjake i njihov rad.

Zahvalni smo na sudjelovanju naših učenika u projektu PANDA 7 i vjerujemo da će im ovo iskustvo biti dragocjeno i inspirativno.

Za više informacija, pročitajte ovdje.

Tina Copot