Večer matematike i znanosti

Poštovani učenici i roditelji,

7. prosinca 2023. u razdoblju od 17:00 do 18:30 održati će se drugo izdanje “Večeri matematike i znanosti” u našoj školi.

Ova večer matematike obuhvaća niz interaktivnih radionica koje potiču pozitivan stav prema matematici i STEM predmetima među učenicima. Sudjelovanje u zabavnim aktivnostima otkriva često zaboravljenu – zabavnu stranu STEMa, pružajući novi uvid u to što STEM zaista jest i čime se bavi. Također, pokazuje kako svakodnevno uspješno rješavamo različite probleme, čak i kada nismo svjesni vlastitog talenta.

Naša škola proširila je manifestaciju Večer matematike, koja se obilježava diljem Hrvatske, s raznovrsnim i zanimljivim sadržajima iz područja kemije, biologije, fizike, informatike te još nekoliko iznenađenja.

Pozivamo vas da dođete u školu i da provedemo ugodnu večer rješavajući zadatke, eksperimentirajući i programirajući. Neka ovo bude prilika da zajedno naučimo nešto novo.

Srdačno, Vaši učitelji iz OŠ Središće