Večer matematike i znanosti
TAGS: večer matematike i znanosti

7. prosinca 2023. godine naša škola je sudjelovala u Večeri matematike koju je organiziralo Hrvatsko matematičko društvo. Osim matematičkih aktivnosti, također smo priredili različite aktivnosti povezane s geografijom, kemijom, fizikom i informatikom.

Večer matematike i znanosti organizirana je u obliku radionice za djecu i roditelje, radionica je uključivala male radne centre, s aktivnostima koje su djeca rješavala samostalno ili uz pomoć roditelja.
Sve aktivnosti prilagođene su uzrastu učenika, omogućujući im, zajedno s odraslima, da usvoje osnovne matematičke pojmove kroz igru i zabavu. Pravi entuzijazam bio je vidljiv u osmijehu na njihovim licima dok su se suočavali s izazovima tijekom večeri. Ovaj jedinstveni pristup učenju nije samo poticao matematičke vještine, već je stvorio živopisnu i ugodnu atmosferu za sve sudionike. Večer matematike i znanosti uspješno je pokazala da učenje može biti i edukativno i zabavno.
Posebno se zahvaljujemo našim učenicima koji su se zajedno sa svojim učiteljima potrudili da ova večer bude posebnija i da razveseli sve prisutne.

VEČER MATEMATIKE I ZNANOSTI