ZIMSKI ODMOR U OŠ SREDIŠĆE

Drugi dio zimskog odmora, od 21. do 25.2.2022., naši učenici imali su priliku provesti na razno raznim edukativnim kreativno – likovnim radionicama koje su se održavale u prijepodnevnim satima u prostorima škole. Učiteljice i stručne suradnice pripremile su zanimljive i edukativne aktivnosti za učenike od 1. do 8. razreda. Učenici su imali priliku igrati različite tradicijske igre; izraditi origami, straničnike, maske; upoznati svemir; postati pravi mali-veliki umjetnici; vježbati svoju pažnju i koncentraciju te upotrijebiti detektivske vještine kako bi riješili mozgalice i pitalice te otvorili „kutiju s blagom“; postati pravi mali znanstvenici u izvođenju pokusa te zasvirati i zapjevati na glazbenoj radionici. Također održan je i program Vikendom u sportske dvorane tako da su se naši učenici bavili i kvalitetnom tjelesnom aktivnosti.

Na videu možete pogledati kako su se proveli i što su sve napravile marljive ručice naših učenika.

Stručno razvojna služba škole