Maker Expo 2024.

Dragi roditelji i učenici,

s veseljem vas obavještavamo da će se u subotu, 28. rujna 2024., ispred naše OŠ Središće održati jedinstven događaj – MAKER EXPO Zagreb! Ovaj uzbudljiv događaj predstavlja pravi festival kreativnosti, inovacija i tehnologije.

Na MAKER EXPO Zagreb imat ćete priliku:

• Isprobati i sudjelovati u radionicama iz robotike, elektronike i 3D ispisa.
  • Diviti se nevjerojatnim izumima i inovacijama  mladih i odraslih “makera”.
  • Eksperimentirati s raznim DIY (uradi-sam) projektima, od programiranja do kreativnih umjetničkih instalacija.
  • Učiti o novim tehnologijama na zabavan i interaktivan način, uz mnoštvo praktičnih aktivnosti za sve uzraste.

Ovaj događaj nije samo izložba, već je i prilika za učenike i roditelje, sve stanovnike Središća da zajedno istraže svijet stvaranja, inovacija i učenja kroz igru. Sudionici iz različitih područja pripremaju brojne edukativne sadržaje koji su inspirativni i motivirajući.

Detalji događaja:

• Datum: 28. rujna 2024. (subota)
  • Vrijeme: 10:00 – 16:00 sati
  • Lokacija: Ispred i oko Osnovne škole Središće

Dođite i postanite barem na jedan dan dio  velike „makerske”zajednice! Povedite cijelu obitelj, jer MAKER EXPO Zagreb nudi sadržaje za sve uzraste. Zajedno ćemo otkrivati nove svjetove i možda otkriti nove talente kod naših najmlađih!

Vidimo se na MAKER EXPO Zagreb – mjestu gdje se ideje pretvaraju u stvarnost!

Srdačno vas pozdravlja

Vaš prof. Đerek