Prvenstvo Grada Zagreba u Taekwondou

8. veljače 2025.

U OŠ Žitnjak održano je Prvenstvo Grada Zagreba u taekwondou za dječake i djevojčice osnovnih škola. Natjecatelji su briljirali svojim tehnikama oduševivši mnogobrojnu publiku svojom disciplinom i srčanošću. Svi su oni s velikim žarom pokušavali ostvariti pobjedu kako bi kao ekipa ponosno donijeli osvojeni pehar u svoju školu.

Borba je bila neizvjesna. Naše djevojčice, Leona Jakara, Lucija Jakara i Nikol Vancaš osvojile su ekipno drugo mjesto, a naš učenik Ivan Kutleša osvojio je prvo mjesto.

 

Čestitamo im na izvanrednim rezultatima.

Pročitajte još

Projekt Dan BezVeze u 3.b

Projekt Dan BezVeze u 3.b

Dan BezVeze u 3.b: Rođendansko slavlje i mnoštvo zabave bez ekrana U četvrtak, 11. lipnja 2026. godine, učenici produženog boravka 3.b razreda na najljepši su mogući način obilježili Dan BezVeze....

Pročitajte više
Skip to content